Hakkımızda

ALBAYRAK KOZMETİK
              Türkiye’nin ilk Önde gelen kozmetik ürünleri satan Albayrak Kozmetik 1979 yılında başladığı başarı serüvenine bugün Türkiye’nin birçok ilinde seçkin mağazalara ürün satışı yapmaya devam ediyor.

            Albayrak Kozmetik'i markalaştırdığı adımları 1979 yılında Eminönünde ilk mağazayı açması ile başladı. 1985 yılına kadar toptan kozmetik satışıyla devam eden süreç, 1985 yılında Esenler’deki mağazasını 2005 yılında istoç magazasını açması ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini oluşturarak devam etti.

          Lider Firma Albayrak Kozmetik, dünyaca ünlü prestij markaları Albayrak kalitesiyle müşterilerine sunuyor. Hizmetini yurt çapında tüm kozmetik ihtiyaçlara cevap verecek bilgi birikimi ve donanıma sahipdir. Kalitesini dünya çapında kanıtlamış makyaj, cilt bakımı, itriyat, kozmetik ürünlerini ve parfüm markalarını hizmet ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir.

            Kozmetik sektöründe önde gelen isimler arasında yer alan Albayrak Kozmetik, kendini devamlı yenilemek, dürüstlükten ödün vermemek ve güler yüzlü hizmet sunmak gibi ilkelere her zaman bağlı kalmıştır ve kalmaya devam edecektir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret131583
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Takvim
Saat
Reklamlarımız


Tag Yazılım


Uygun Fiyat Garantisi
Kaliteli ve Şık Tasarımın Adresi.....

www.tagyazilim.com